Proszę czekać...OZONOTERAPIA

https://www.ozonoterapia.bydgoszcz.pl/wp-content/uploads/2017/03/ozonoterapia-min.jpg

GODZINY PRACY
KONTAKT


+48 798 893 604„Ozonoterapia jest bez wątpienia najskuteczniejszym ze wszystkich znanych nowoczesnej medycynie sposobów leczenia. Żadna inna metoda nie daje tak przekonujących wyników i nie ma tak szerokiego spektrum zastosowań.”

Okazuje się niezwykła skuteczność ozonoterapii, która często potrafi leczyć schorzenia w inny sposób nieuleczalne czy nawet na dzień dzisiejszy nieznane, ma bardzo proste i zrozumiałe wytłumaczenie. Ozon potrafi w ogromnym stopniu poprawić dotlenienie tkanek, a znaczy zwiększyć dostarczenie do nich energii, niezbędnej dla normalnego funkcjonowania organizmu i zachowania zdrowia. Dzieje się to wskutek unikalnej właściwości ozonu poprawiać płynność krwi (jej właściwości jako cieczy), odblokowywać związane z tlenkiem węgla erytrocyty, przyspieszać rozwój młodych erytrocytów, zwiększać przenikalność dla tlenu membrany komórkowej. Tu ma znaczenie przenikalność równocześnie membrany pęcherzyków płucnych, erytrocytów i komórek naszych tkanek, pochłaniających tlen. W ten sposób przekazywanie pomiędzy nimi tlenu i wyprowadzenie z tkanek dwutlenku węgla wielokrotnie wzrasta.

Dodamy do tego zdolność ozonu zapobiegać powstaniu złóg, sprzyjać oczyszczeniu siatki naczyniowej i rozwoju zanikających z wiekiem naczyń. Zauważmy: wszystkie wymienione przez nas działania skoncentrowane na poprawie dotlenienia tkanek, a opisane mechanizmy działają w różnych, niezależnych od siebie płaszczyznach, co powoduje namnażanie się upomnianych efektów.

Więc możemy śmiało stwierdzić i jeszcze raz powtórzyć: stosowanie ozonoterapii potrafi poprawić dotlenienie tkanek w ogromnym stopniu. Tak ogromnym, że powoduje to kardynalną zmianę przemiany materii i ozon zaczyna działać jako unikalny ni czym nie zastępowany lek.

Lek. med. Andrzej Lanskoruński

Centrum ozonoterapii Bydgoszcz 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.